Naše služby

Nabízíme komplexní služby
v oblasti kalibrací

Our services – Calibrations
Akreditovaná
kalibrační laboratoř

Máme akreditaci dle ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Kalibrace u nás je zárukou, že Vaše zařízení pracuje v souladu s jeho technickými specifikacemi.

Osobní
přístup

Velice si zakládáme na důvěře našich zákazníků, a proto se snažíme flexibilně reagovat na Vaše požadavky a zajistit maximální spokojenost poskytováním profesionálních služeb.

On-line
rezervační systém 

Pro maximální uživatelský komfort je určen rezervační systém s možností rezervace data i času kalibrace. Váš uživatelský účet je Vám pak neustále k dispozici pro správu kalibrací, stahování a archivaci kalibračních listů a dalších možností.

Our services
Calibration of microphones
Kalibrace mikrofonů a akustických etalonů

V oblasti akustiky provádíme kalibrace měřicích mikrofonů různých typů, provedení a průměrů a akustických etalonů (kalibrátorů) jakéhokoliv výrobce.

Calibration of vibration transducers, vibrometers & calibrators
Kalibrace snímačů vibrací, vibrometrů a etalonů

Provádíme kalibrace snímačů vibrací/akcelerometrů jednoosých i tříosých jakéhokoli výrobce, bez ohledu na způsob uchycení, v širokém frekvenčním rozsahu. Stejně tak provádíme kalibrace vibrometrů a etalonů vibrací (kalibrátorů).

Calibration of analysers and controllers
Kalibrace analyzátorů a kontrolérů

Provádíme elektrické kalibrace analyzátorů hluku a vibrací, multianalyzátorů a podobných zařízení bez ohledu na výrobce. Stejně tak provádíme elektrické kalibrace řídicích systémů pro vibrační zkoušení (kontrolérů).

Field calibration of shakers
Kalibrace vibračních systémů

Podle požadavků zákazníka provádíme kalibrace vibračních testovacích systémů (celého řetězce) v jedné nebo ve dvou osách.

Objednat kalibraci