O KALIBRAČNÍM CENTRU

Spolehlivý partner pro Vaše kalibrace

Náš odborný tým a společnost se kalibracemi v oboru hluku a vibrací zabývá již desítky let a spolupracuje se společností Brüel & Kjaer na zajištění kvalitních služeb. Od roku 2015 máme vlastní Kalibrační centrum SVMTech v Praze, kde poskytujeme našim zákazníkům z celé Evropy profesionální služby. Činnost Kalibračního centra se snažíme neustále vylepšovat a rozšiřovat nabídku služeb.

About us – image

Standardy
kalibračního centra

ISO 17025
Akreditace dle ČSN EN ISO/IEC 17025:2018

Kalibrační centrum SVMTech je akreditovanou laboratoří dle ČSN EN ISO/IEC 17025:2018 (akreditovaná kalibrační laboratoř č.2388, odkaz na ČIA), čímž potvrzuje poskytování služeb na nejvyšší úrovni a vydané kalibrační listy splňují veškeré požadavky této normy.

Návaznost

Kalibrační centrum SVMTech používá měřidla navázána na státní a mezinárodní etalony zahrnuté v databázi BIPM KCDB. Referenční etalony Kalibračního centra jsou navázány na etalony DPLA (Danish Primary Laboratory of Acoustics).

Online rezervační systém

Zákazníkům nabízíme maximální flexibilitu a komfort díky on-line systému, kde je možno objednat kalibrace s rezervací přesného termínu (dne i času), sledovat stav Vaší objednávky, provádět správu Vašich kalibrací, stahovat a archivovat kalibrační listy a řadu dalších možností. Registrujte se a získáte řadu výhod.

Objednat kalibraci